Informujemy, że jedynym dostawcą kosmetyków i sprzętu do naszych salonów oraz szkoły groomingu jest firma Sewing z Nowego Targu. Dodatkowo wszyscy nasi kursanci na hasło PSI SALON EWA GRABOWSKA przy zakupie artykułów groomerskich mogą liczyć na bardzo duże rabaty. Firma Sewing objęła również patronat nad nowym projektem, który na razie pozostaje tajemnicą;-) Jego premierę zaplanowaliśmy na 7 października. Na przełomie czerwca i lipca podamy więcej szczegółów na temat tego przedsięwzięcia.


Miło nam poinformować, że nasz salon już wkrótce przejdzie gruntowną rewolucję (nie Magdy Gessler 😉 W marcu startujemy w nowej odsłonie. Salon zostanie powiększony i nieco przebudowany. Powiększy się o kolejną salę z czterema stanowiskami oraz dodatkowe wejście. Pozwoli to m.in zmniejszyć czas oczekiwania na wizytę, a wszystko to dla wygody naszych Wspaniałych Klientów. Z wielu niespodzianek i nowości jakie dla Państwa przygotowaliśmy to kilka cudownych smaków, wypiekanych na miejscu, ciasteczek dla pupili. Ciastka wypiekane będą wyłącznie z polskich i ekologicznych, nie zawierających konserwantów oraz cukru składników. Część z tych smakołyków powstanie na podstawie przepisów Pani Zuzanny Ingielewicz autorki książki kucharskiej dla naszych milusińskich 🙂
Także w marcu i kwietniu każdy klient (ten kudłaty) zostanie obdarowany atrakcyjnym upominkiem.
Jeżeli chcecie Państwo być na bieżąco informowani o postępach prac oraz nowościach zapraszam do polubienia mojego fanpage`a na facebooku.
Dziękuję za poświęcony czas i pozdrawiam. Ewa Grabowska


Miło nam poinformować, że nasza firma powiększyła się o trzy nowe salony. Oprócz salonu głównego, mieszczącego się w Łodzi przy ul. Pomorskiej 107 tel. 503978576, zapraszamy Państwa także do salonów patronackich mieszczących się w Łodzi przy ul. Nastrojowej 26 tel. 605110330, w Aleksandrowie Łódzkim przy ul. Cisowej 15 tel. 506115819 oraz w Warszawie przy ul. Adama Mickiewicza 74 tel. 504515118


Informujemy, że dysponujemy wolnymi miejscami na kursy rozpoczynające się 30.07.2017, 21.08.2017 oraz 28.08.2017 w super cenie 1900 zł!!! Zapisy pod numerem tel. 507 50 50 30. Oferujemy zakwaterowanie w cenie 180 zł za tydzień (6 noclegów). UWAGA SUPER NOWOŚĆ !!!! Dla wszystkich osób niezdecydowanych organizujemy jednodniowe pokazy pracy salonu. Podczas pokazu można upewnić się co do wybranego zawodu PSIEGO FRYZJERA, a także podjąć decyzję czy to właściwa dla Państwa droga kariery. Koszt pokazu 400 zł. Więcej szczegółów oraz umawianie terminów pod numerem tel. 507 50 50 30. 


Miło nam poinformować, że w plebiscycie „Zwierzak 2014 „nasza firma zdobyła tytuł najlepszego salonu pielęgnacji zwierząt aglomeracji łódzkiej. Dzięki głosom wspaniałych klientów i sympatyków zdeklasowaliśmy konkurencję uzyskując prawie 17 tysięcy głosów. Wszystkim gorąco dziękujemy. Klikając w poniższy link możecie Państwo sprawdzić punktację i wyniki. (czytaj więcej)